Pierwszy mecz po przerwie

Po zimowej przerwie czas na wznowienie rozgrywek ligowych na dolnośląskich boiskach. Po trzeciej lidze, która (w części, większość meczów została przełożonych ze względu na zły stan boisk) rozpoczęła rundę wiosenną podczas minionego weekendu, do gry wracają pozostałe drużyny w naszym regionie.

Już podczas pierwszej wiosennej kolejki ciężkie zadanie czeka podopiecznych Jacka Imianowskiego, którzy zagrają mecz wyjazdowy na ciężkim terenie w Radwanicach. Drużyna Kolektywu nie jest ulubionym rywalem naszej drużyny. W ostatnich 3 meczach z tym zespołem to niedzielni gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa ( 2 x 0:1 na boisku w Żórawinie ) i raz padł remis 1:1. O 3 punkty nie będzie z pewnością łatwo, ale forma jaką prezentowała KS Żórawina w meczach przedsezonowych daje powody do optymizmu. Za drużyną udane przygotowania i 20 marca będzie na pewno dobrze przygotowana do walki od pierwszej do ostatniej minuty. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań sparingowych niedzielnych rywali:

Szaluna Zębice ( B-klasa) 3:3

Bumerang Wrocław ( klasa okręgowa) 1:2

Skra Wojnowice (A-klasa) 6:2

Wratislavia Wrocław (klasa okręgowa) 1:2

Świteź Wiązów (B-klasa) 6:1

Kolektyw Radwanice - KS ŻÓRAWINA godzina 15.00

Wszystkie mecze grupy czwartej A-klasy zaplanowane w ramach 14 kolejki (za 90minut.pl) :

Foto-Higiena Błyskawica II Gać - Kwarcyt Jegłowa 20 marca, 15:00
Polonia Jaszowice - FC Pęcz 20 marca, 15:00
Gromnik Kuropatnik - Rapid Domaniów 20 marca, 15:00
Kolektyw Radwanice - KS Żórawina 20 marca, 15:00
WKS Wierzbice - Orzeł Pustków Wilczkowski 20 marca, 15:00
Galakticos Solna - Olimpia Podgaj 20 marca, 15:00
Nefryt Jordanów Śląski - Falko Rzeplin 20 marca, 15:00