Grali młodzicy

W weekend swój mecz rozegrała drużyna młodzików. Poniżej relacja z tego wydarzenia autorstwa Arkadiusza Domaszewicza.

W swoim drugim meczu drużyna młodzików KS Żórawina przegrała z liderem - Bumerangiem Wrocław 1-4, poniżej relacja trenera Bartka Skowrońskiego:
"Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Chłopcy świetnie się przeciwstawili aktualnemu liderowi i gdyby zachowali troszkę chłodnej głowy to po 30 minutach prowadzilibyśmy 3:0. Ale jak to bywa w futbolu, szczególnie młodzieżowym, wszystko może się zmienić. Jestem dumny z chłopaków i z tego jak zagrali i wiem, że jeśli dalej będziemy iść ta droga to wszystko będzie dobrze."

Skład KS Żórawina: Woźniczko Oliwier, Książek, Chlebek, Pietnoczka, Woźniczko Nikodem, Chrzanowski, Adamski, Kubiak, Mendyk.
Na zmiane wchodzili: Kuriata, Stelmach, Pawliszyn, Pieczkowski

Bramka: Kuriata Bartosz

W następnej kolejce drużyna młodzików zagra mecz w Radwanicach w sobotę 16.04.2016 o godzinie 13.00