Wyniki 20. kolejki

W trakcie 20. kolejki spotkań doszło do wielu interesujących rozstrzygnięć. W opisywanym szerzej meczu KS Żórawina utrzymała pozycję lidera. Doszło do tego za sprawą wyjazdowego zwycięstwa z rezerwami Foto-Higieny. W meczu na szczycie Polonia Jaszowice pokonała 4:3 Nefryt Jordanów Śląski. Goście postawili trudne warunki faworytom , ale ostatecznie kończyli mecz w osłabieniu, co z pewnością nie pomogło im w odniesieniu korzystnego rezultatu. Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli gracze z Solnej, którzy pokonali Kuropatnik różnicą 2 bramek i odskoczyli od strefy spadkowej. Tymczasem remisy w meczach Kwarcytu z Odrą oraz drużyn z Pęcza i Podgaju zachowały status quo w dolnych rejonach tabeli, co sprawia, że sytuacja Jegłowy, Rzeplina i Pęcza jest coraz gorsza i ciężko będzie wywalczyć utrzymanie któreś z wymienionych ekip. Poniżej prezentujemy komplet wyników (za 90minut.pl) :

Foto-Higiena Błyskawica II Gać 1-5 KS Żórawina 8 maja, 11:00
Rapid Domaniów 4-0 Orzeł Pustków Wilczkowski 8 maja, 17:00
FC Pęcz 1-1 Olimpia Podgaj 8 maja, 17:00
Kwarcyt Jegłowa 1-1 Falko Rzeplin 8 maja, 11:00
Polonia Jaszowice 4-3 Nefryt Jordanów Śląski 8 maja, 11:00
Gromnik Kuropatnik 1-3 Galakticos Solna 8 maja, 11:00
Kolektyw Radwanice 3-0 WKS Wierzbice 8 maja, 16:00