Dzień Dziecka na sportowo !

Jak wiadomo KS Żórawina to nie tylko drużyna seniorska, ale także dziesiątki dzieci i młodzieży trenujące w ramach drużyn młodzieżowych.

W miniony weekend na żórawińskim obiekcie mieliśmy prawdziwe święto futbolu w wykonaniu najmłodszych dziewcząt i chłopców, którzy pasjonują się piłką nożną. Ponad 200 młodych piłkarek i piłkarzy pojawiło się w niedzielny poranek, by rozegrać turniej w 3 kategoriach wiekowych.

Po kilku godzinach zaciętych zmagań, których poziom mógł zadowolić tłumnie zgromadzonych widzów, uzyskaliśmy rozstrzygnięcia końcowe :

Roczniki 2005-2006:

II Forza Wrocław
III WKS Śląsk Wrocław
IV KS Żórawina
V Świteź Wiązów
VI Sokół Marcinkowice

Rocznik 2007-2008:

II WKS Śląsk Wrocław
III Sokół Marcinkowice
IV Świteź Wiązów
V Olimpia Żerniki Wrocławskie
VI Forza Wrocław
VII KS Żórawina

Roczniki 2009-2010:

II Sokół Marcinkowice
III Olimpia Żerniki Wrocławskie
IV Forza Wrocław
V Świteź Wiązów
VI KS Żórawina

Świetną robotę wykonali organizatorzy turnieju, którzy zapewnili poczęstunek dla każdego z uczestników oraz sprawnie prowadzili całe rozgrywki. Podziękowania należą się sponsorom całego wydarzenia, którzy pozwolili, by impreza miała tak imponujący wymiar. Jest to kolejna edycja czerwcowego turnieju i miejmy nadzieję, że podobne zawody będą mogły mieć miejsce na naszym pięknym obiekcie znacznie częściej.

Słowa uznania kierujemy również w stronę Strażaków z OSP Rzeplin, którzy pojawili się na turnieju i umożliwili zapoznanie się z nowoczesnym sprzętem strażackim, a także odpowiadali na pytania młodych uczestników dotyczących pracy Strażaka.

Powiązana galeria: