0 punktów na pożegnanie z Żórawiną

W ostatnim jesiennym meczu na własnym boisku przegrywamy 0:3 ze Strzelinianką Strzelin. O ile do tej pory na łamach naszej strony unikaliśmy oceny pracy sędziego, nawet przy słabszych występach dolnośląskich arbitrów, to jednak tym razem to niestety błędne decyzje rozjemcy dzisiejszego spotkania były najważniejsze dla losów spotkania. Niepodyktowane 2 rzuty karne dla naszej drużyny, wyrzucenie z boiska Krzysztofa Atraszkiewicza oraz brak czerwonej kartki za bandycki atak na nogi Łukasza Lach. Wszystko to wpłynęło na wynik, który z pewnością nie był sprawiedliwym rozstrzygnięcem, bo do momentu, gdy na boisku pozostało jedynie 10 naszych zawodników, byliśmy drużyną lepszą, która miała przewagę w boiskowych poczynaniach.