Wracamy po przerwie

Piłkarska zima dobiega końca, a to oznacza, że w zapomnienie odchodzą mecze sparingowe, a na pierwszym planie pojawia się walka o ligowe punkty. Z racji przełożenia z końcówki rundy jesiennej spotkania w Środzie Śląskiej, graczy KS Żórawina czeka szybsze przebudzenie z zimowego snu. Już w najbliższą sobotę (11.03) o godzinie 15:30 rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, oznaczający początek spotkania pomiędzy Polonią Środa Śląska, a KS Żórawina. Faworytem meczu wydają się być gospodarze, którzy zaliczyli bardzo udaną jesień i ciągle liczą się w walce o awans. Dla nas jest to szansa na odskoczenie od zespołów okupujących strefę spadkową i ugruntowanie bezpiecznej pozycji w środku tabeli. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na mecz, który odbędzie się w Środzie Śląskiej, przy ulicy Winogronowej 34.

Z racji przerwy zimowej sympatykom klubu należą się informację na temat ruchów kadrowych. Tych zbyt wiele nie było, trzon zespołu został zachowany. Na półroczne wypożyczenie do Polonii Bielany Wrocławskie odszedł długoletni zawodnik Żórawiny - Łukasz Szadkowski. Ponadto w naszych barwach nie zobaczymy w tej rundzie także Kacpra Targoniego. Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie drużyny !!! Co do nowych zawodników, to dogrywane są ostatnie szczegóły kilku wzmocnień, o których więcej napiszemy po pierwszym spotkaniu Ligi Okręgowej, prosimy więc kibiców o kilka dni cierpliwości.